معرفی پروژه seedify-fund با توکن اختصاصی SFUND،همراه با بررسی قیمتی و ساپلای

SFUND1
مطالب آموزشی

معرفی پروژه seedify-fund با توکن اختصاصی SFUND،همراه با بررسی قیمتی و ساپلای

در ابتدا باید یادآور شویم هیچ یک از مطالب این سایت توصیه مالی و سرمایه گذاری نمی باشد و متشکریم که مسئولیت معاملات و سرمایه گذاری های خود را از نظر سود و زیان و البته مسائل شرعی، شخصا میپذیرید.

معرفی پروژه Seedify.fund

Seedify.fund یک مرکز نوآوری بلاک چین با یک صندوق مرحله اولیه (جهت تامین مالی) مبتنی بر DAO (سازمان مستقل و غیرمتمرکز) برای شروع و رشد کسب و کارهای نوآورانه است، برای توانمندسازی نوآوری های بعدی اکوسیستم بلاک چین، از طریق مدیریت جامعه محور، بازخورد، مشارکت و مکانیسم های تامین مالی.

هر کارآفرین/نوآور می‌تواند پروژه‌های خود را به Seedify.fund DAO ارسال کند، توسط تیم رای داده شود، و صندوق اولیه خود را دریافت کند و همچنین با کسب آرا وارد برنامه رشد ما شود.

اکوسیستم Seedify.fund از ویژگی ها و مکانیسم های محصول تشکیل شده است که از یکدیگر پشتیبانی می کنند و در عین حال مزایای جدیدی را برای همه طرف های درگیر در اکوسیستم ایجاد می کنند.

ساختار پروژه Seedify.fund:

استخر تامین مالی (برای تامین مالی پروژه‌های بیشتر کار خواهد کرد)

رشد کسب و کار(ایجاد محیطی که در آن به پروژه ها به طور کامل در همه سطوح کمک شود)

برنامه های مشارکت جامعه (فرآیند تبدیل پروژه‌های منتخب به پروژه‌های وارد شده به سیستم انکوباتوری (رشد) از این مرحله آغاز می‌شود)

جوایز مشارکت جامعه (سیستم اهدای جوایز یا همان استیکینگ به گونه ایی است که توکنهای در گردش از طریق پاداش دادن افزایش نمی یابد!)

استیکینگ (بعد از قبول یک پروژه در ازای 75000 دلار کمک مالی،آن پروژه بایستی 3 درصد از توکنهای خود را به تیم بدهند و پاداشهای استیکینگ از این 3 درصد پرداخت خواهد شد)

لانچ پد(سکوی پرتاب کسب و کار)

وام دهی به پروژه های وارد شده به سیستم انکوباتوری

DAO

برنامه شرکای راه حل (اکوسیستمی که خدمات بازاریابی، فروش، طراحی و پیاده سازی را ارائه می دهد.)

داشبورد Seedify.fund برای یک تجربه کاربری ساده برای تعامل با این سیستم ها

در تصویر زیر نقشه راه این پروژه را طی سال 2021 مشاهده میکنید.

بررسی ساپلای

حداکثر سکه ها 100,000,000 عدد

سکه های در گردش (تا زمان نگارش این مقاله) 20,573,293

7 میلیون سکه بعنوان جوایز انجمن (با اجرای جوایز برای غیرمتمرکز کردن Seedify.fund و همچنین راه اندازی برنامه ها، تعامل و بازاریابی، آنلاک و آزاد می شوند.)

6 میلیون سکه بعنوان استخر صندوق اولیه (این سکه ها در کیف پول استخر صندوق خواهند ماند تا وجوه را از طریق DAO به پروژه های منتخب  منتقل کنند – این کیف پول برای کم کردن پاداش ها به برنامه استخراج نقدینگی نمی پیوندد.)

2 میلیون سکه بعنوان استخر اولیه پروژه (این سکه ها به نسبت کوچک فروخته می شوند تا منابع را به پروژه SFUND تزریق کنند، اعضای جدید تیم را وارد کنند، هزینه های حسابرسی، حقوقی، توسعه و بازاریابی و همچنین تامین نقدینگی را در صورت لزوم تامین کنند.)

9 میلیون سکه بعنوان برنامه استخراج

10 میلیون سکه بعنوان صندوق بازاریابی و توسعه سال اول (دو ماه پس از عرضه پروژه SFUND (Mar 29, 2021) هر ماه با نرخ %1 به مدت 10 ماه، شروع به عرضه خواهد کرد)

16 میلیون سکه بعنوان پاداش در اختیار تیم و فاندر تیم میباشد.

50 میلیون سکه بعنوان ذخیره استخر تامین مالی (در ابتدا قفل خواهد شد، با 5% هر 6 ماه، به مدت 5 سال منتشر می شوند، این سکه ها استیکینگ شرکت نمی کند.)

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال SFUND

قیمت هر دارایی به عوامل متعددی بستگی دارد و پیش بینی قیمت هر دارایی دیجیتال نیازمند بررسی تکنیکال و فاندامنتال دارد، برای باره های زمانی بلند مدت فاندامنتال روش بهتری است.

پایگاه اینترنتی DigitalCoinPrice.com یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال است.

با توجه به برنامه و اهداف پروژه ارز دیجیتال SFUND وب سایت DigitalCoinPrice پیش بینی کرده است که در سال های آینده این رمزارز قیمت های حدودی برآورد شده را داشته باشد که درتصویر زیر می توانید مشاهده کنید:

 

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
فیلدهای دلخواه برای نمایش را انتخاب کنید. سایر فیلدها مخفی می شود. برای ترتیب دلخواه فیلدها را به محل دلخواه بکشید و رها کنید.
 • عكس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • موجودی
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه