معرفی پروژه Dvision Metaverse با توکن اختصاصی DVI، همراه با بررسی قیمتی و ساپلای

LOGODVI
مطالب آموزشی

معرفی پروژه Dvision Metaverse با توکن اختصاصی DVI، همراه با بررسی قیمتی و ساپلای

معرفی پروژه Dvision Metaverse (DVI)

در ابتدا باید یادآور شویم هیچ یک از مطالب این سایت توصیه مالی و سرمایه گذاری نمی باشد و متشکریم که مسئولیت معاملات و سرمایه گذاری های خود را از نظر سود و زیان و البته مسائل شرعی، شخصا میپذیرید.

شبکه دیویژن یک پلتفرم متاورس چند زنجیره ای است که بر روی شبکه اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است و توسط ابزار و توکن حاکمیتی DVI در تمام ستون های پلتفرم آن نیرو می گیرد. پروژه DVI شامل 3 ستون اصلی است که عبارتند از:

NFT Marketplace

 Meta-Space

Meta-City

در LANDs (Meta-Space) ، کاربران می توانند ازمتاورس استفاده کنند تا محتوای دلخواه خود را بسازند که به عنوان بخشی ضروری از Meta-City یکپارچه خواهد شد. در Meta-City محتوای ایجاد شده توسط کاربر هیچ محدودیتی ندارد و می تواند در قالب محتوای بازی، دانشگاهی، تجاری و یا حتی سرگرمی در بازی ارائه شود.

 

علاوه بر این، NFT Marketplace امکان خرید و فروش تمام NFT‌هایی که در Dvision Metaverse ارائه شده‌اند، (زمین،آواتار، حیوانات و موجودات ،آیتم های بازی و سایر دارایی های منحصر به فرد NFT درون بازی) را فراهم میکند.

دیویژن یک مدل پایدار جدید «Play 2 Earn» را در متاورس خود ادغام می کند تا تجربه ای مفید را در واقعیت افزوده (VR) مبتنی بر بلاکچین به کاربران ارائه دهد. بازی “Play 2 Earn” بخشی ضروری از هر متا سیتی خواهد بود، زیرا به کاربران اجازه می دهد تا در حالت مبارزه برای آزاد سازی زمین مشارکت کنند. هنگامی که زمین اشغال شده توسط هیولاها پاک شد، به طور خودکار در حراجی ها قرار می گیرد، به طوری که درآمد حاصل از فروش بر اساس نسبت مشارکت بین مشارکت کنندگان تخصیص می یابد.

بد نیست بدانید:

طبق Coinmarketcap، دیویژن یکی از 10 متاورس برتر بلاک چین است.

دیویژن اولین پذیرنده رویدادهای MICE (مخفف جلسات، مشوق ها، کنفرانس ها و نمایشگاه ها ) مبتنی بر متاورس است و تاکنون بزرگترین کنفرانس‌ها مانند سالگرد 1 سالگی زنجیره هوشمند Binance، مناظرات مجمع ملی ROK، روز شرکای Luniverse و بسیاری کنفرانس‌ها و جلسات درون‌بازی را برگزار کرده است.

Dvision یکی از اولین متاورس هایی است که در Coinbase Custody از کره جنوبی و منطقه APAC فهرست شده است.

Dvision یکی از معدود پروژه های چند زنجیره ای متاورس است که Dapp خود را بر روی 5 شبکه بلاک چین مختلف اجرا می کند.

Dvision به کسب‌ وکارهای آفلاین اجازه می‌دهد تا انتقالی آرام به دنیای متاورس داشته باشند، یک رابط کاربری پیشرفته و صریح با کیفیت محصول بالا ارائه می‌دهد، با ارائه مجموعه‌ای از محتوای بسیار متنوع، ویژگی‌های ارتباطی درون بازی را بهبود می‌بخشد.

NFT های موجود در متاورس Dvision :

PET (On-Doll)

کاربران باید یک On-Doll (PET) خریداری کنند تا در حالت نبرد شرکت کنند تا در فرآیند آزاد سازی زمین مشارکت کنند.

PET می تواند توسط کاربران در بازار NFT با استفاده از توکن های DVI خریداری شود. علاوه بر این، کاربران به منظور افزایش بیشتر سطح مشارکت خود در فرآیند آزاد سازی زمین در منطقه «Play 2 Earn» باید PET خود را تقویت و ارتقا دهند. در مرحله اولیه،دیویژن جعبه های تصادفی را پیشنهاد می دهد تا به کاربران اجازه دهد اولین دسته PET خود را دریافت کنند. جعبه‌های تصادفی بر اساس احتمال کار می‌کنند و کاربران می‌توانند PET را با درجه‌های مختلف به همراه پوشیدنی و تجهیزات آن برای اهداف افزایش قدرت PET آنلاک کنند.

 

زمین (LAND (Meta-Space))

Meta-Space سرزمین واقعی است که در داخل Dvision Metaverse ارائه شده است و عملاً بخشی جدایی ناپذیر از Meta-City است. Meta-Space مکانی است که هرکسی می تواند رویاهای مجازی خود را با ایجاد محتوای دلخواه خود بدون هیچ گونه محدودیت به واقعیت تبدیل کند. LAND قطعه دیجیتالی و ملکی مجازی در Dvision Metaverse است که به عنوان NFT (ERC-721 یا BEP-721) ثبت شده است. به دلیل ماهیت کمیاب قطعات دیجیتالی املاک مجازی، LAND در هر متا سیتی با عرضه محدود 200000 بسته وجود خواهد داشت.

 

شما میتوانید املاک را با پرداخت هزینه آنها (به شکل توکن DVI) بخرید،اجاره کنید؛و یا در ازای دریافت DVI بفروشید و یا اجاره دهید!

صاحبان املاک در Dvision  داری امکانات و قدرتهای بیشتری هستند و در رای گیری های DAO می توانند شرکت کنند.

AVATAR (شخصیت)

AVATAR شخصیت منحصر به فرد ERC-1155 / ERC-721 است که به کاربران کمک می کند تا در میان سایر شرکت کنندگان در متاورس برتری داشته باشند. کاربران برای دسترسی به متاورس باید آواتارهای خود را ایجاد کنند.

آیتمها (کاراکترهای پوشیدنی / اشیاء سه بعدی / پوشیدنی های PET و غیره)

همه اقلام کاربردی دیگر، مانند اشیاء سه بعدی (مبلمان و زیور آلات مورد استفاده برای سفارشی کردن زمین)، پوشیدنی های آواتار (لباس، کلاه، رونز، نشان و سواری)، تجهیزات و سلاح های PET، و حتی ساختمان های بیرونی همگی در بخش ITEMs در NFT Marketplace دسته بندی می شوند.

نمایشگاه محصولات

 1. بازی و سرگرمی

کاربران می توانند محتوای بازی را در Dvision Metaverse ایجاد کنند.

 1. انجمن / کنفرانس

کاربران می توانند فضاهای کنفرانس یا مناظره ایجاد کنند، جایی که می توانند انجمن ها و کنفرانس های بحث های موضوعی مختلف را برگزار کنند.

 1. گالری و نمایشگاه

کاربران می‌توانند آثار هنری خود را به‌عنوان NFT برش دهند و نمایشگاه‌های هنری مبتنی بر متاورس خود را بیشتر برگزار کنند یا حتی گالری‌های خود را باز کنند.

 1. EXPO theme (پیوند ذهن ها، ایجاد آینده)

کاربران می توانند سالگردها و نمایشگاه ها را در مقیاس بزرگ با بسیاری از شرکای تجاری برگزار کنند.

DAO [سازمان غیرمتمرکز خودمختار]

توسعه شبکه Dvision به دلیل ماهیت پروژه، که شامل یک رویکرد بسیار متمرکز است، به شدت به تیم وابسته بوده است. شبکه بخش به زودی مکانیزم DAO را برای شیوه های سیاست گذاری غیرمتمرکز معرفی خواهد کرد. مکانیسم حاکمیت بر قدرت رأی گیری تکیه خواهد کرد که در هنگام انجام پیشنهادات رأی گیری عمده شمارش می شود. VP (قدرت رای) کاربران با قرار دادن توکن DVI طبقه بندی می شود. کاربران می توانند قدرت رای گیری (VP) را با قرار دادن توکن های DVI خود در DAO و شرکت در ضروری ترین راه اندازی های رای گیری حاکمیتی به دست آورند.

تیم توسعه دهنده:

مدیر ارشد اجرایی: آقای جونگ هیون ایوم

رزومه آقای Junghyun Eom

مدیر ارشد فناوری: آقای جائسیوک جانگ

رزومه آقای Jaeseok Jang

مدیر ارشد حقوقی: آقای سئونگ چان هونگ

رزومه آقای SeongChan Hong

تصویر از اعضای اصلی تیم توسعه دهنده

تصویر از تیم مشاوران

تصویر پارتنرها یا شرکاء و همکاران پروژه

بررسی ساپلای

توکن دیویژن (DVI) یک توکن کاربردی و حاکمیتی مبتنی بر شبکه اصلی زنجیره هوشمند اتریوم و بایننس است که در داخل دیویژن متاورس استفاده می‌شود. دارندگان DVI می توانند چندین مزیت از جمله پاداش با قرار دادن DVI، بازی کردن، و شرکت در طرح های رای گیری حکومتی عمده دریافت کنند. کاربران می‌توانند محتواهای مختلفی مانند بازی، کنفرانس، گالری، مراکز خرید و دیگر جنبه‌های تجاری سنتی را در Division Metaverse تجربه کنند. کاربران همچنین می توانند از LAND به منظور توسعه و انتشار محتوای ایجاد شده توسط کاربر خود برای دسترسی به سایر بازیکنان با دریافت $DVI استفاده کنند.

حداکثر سکه ها 1,000,000,000

سکه های در گردش (تا زمان نگارش این مقاله) 279,496,290.00

سکه های در گردش در بازه های زمانی تا رسیدن به سقف توتال ساپلای بر اساس صلاح دید تیم توسعه دهنده افزایش پیدا خواهند کرد

توسعه: 25% (250,000,000 DVI).

اکوسیستم: 17٪ (170,000,000 DVI).

رزرو: 10٪ (100,000,000 DVI).

فروش: 20% (200,000,000 DVI).

بازاریابی: 15% (150,000,000 DVI).

تیم: 10٪ (100,000,000 DVI).

مشاوران: 3٪ (30,000,000 DVI).

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DVI

قیمت هر دارایی به عوامل متعددی بستگی دارد و پیش بینی قیمت هر دارایی دیجیتال نیازمند بررسی تکنیکال و فاندامنتال دارد، برای باره های زمانی بلند مدت فاندامنتال روش بهتری است.

پایگاه اینترنتی DigitalCoinPrice.com یکی از مراجع پیش بینی قیمت ارز دیجیتال است.

با توجه به برنامه و اهداف پروژه ارز دیجیتال DVI وب سایت DigitalCoinPrice پیش بینی کرده است که در سال های آینده این رمزارز قیمت های حدودی برآورد شده را داشته باشد :​

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال DVI

دیدگاه خود را به ما بگویید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
فیلدهای دلخواه برای نمایش را انتخاب کنید. سایر فیلدها مخفی می شود. برای ترتیب دلخواه فیلدها را به محل دلخواه بکشید و رها کنید.
 • عكس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • موجودی
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • وزن
 • ابعاد
 • اطلاعات تکمیلی
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • فیلدهای سفارشی
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه